KONST / Litografier / Färglitografi 12746166
nr 1274 6166
Lars Huck Hultgren
(f. 1931), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 111/280. Motivet: 40x32 cm
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Utrop:
500 kr
måndag 9 september 2019
kl 20:16:14
Lars Huck Hultgren
Läs mer om Lars Huck Hultgren